Nenarodili jsme se proto, abychom zde žili jako žebráci

Jenom domácí práce může eliminovat zaostalost. Veškerá zaostalost je následkem toho že lidi nemají domácí práci, dobrota je žebrota a pokud pracujete daleko od domova tak se z vás stávají díky dobrotě žebráci. Současné byty se stali jenom levnými noclehárnami pro ekonomické otroky, lidí je na světě jako sraček a podle toho se i s lidmi jedná, a tak zde jsou války a pandemie.

Všude dobře a doma je nejlépe, kdo vám zaplatí čas, který strávíte dojížděním do zaměstnání a kdo vám zaplatí náklady na dojíždění. Je třeba konečně pochopit to, že lidská práce není zadarmo, dobrota je žebrota. Už bylo dost lidské dobroty, podívejme se na to, jak se zaměstnavatelé dneska špatně starají o svoje zaměstnance, je zde mnoho nemocí, která způsobuje špatné zaměstnání.

Je třeba nasadit; počítače, stroje, roboty atd. Práce, co je na hovno stojí ekonomicky za hovno, na takovou práci se je nelepší vysrat a přenechat jí robotům, podívejte se třeba na horníky, zde jde o práci na hovno a jediným řešením je zde nasadit roboty. Dobrou práci poznáme podle toho, že si do práce můžeme vzít pokojového psa. Nenarodili jsme se proto, abychom zde žili jako žebráci, co nemají dobrou práci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *