Nemysli na hlouposti

Proč všichni myslí po celý život jenom na hlouposti? Vysvětlení je prosté, jsi hlupák, který je obklopen hlupáky. Podívejme se do minulosti a spatříme to, že moudrý člověk vždy zde byl vzácnou výjimkou, a měl mnoho problémů s hlupáky, co mu škodili. Je vůbec možné s tímto problémem něco udělat? 
 
Začneme moudré lidi vyrábět průmyslově a zablokujeme hloupým lidem možnost se rozmnožovat, vše se dneska dělá ve velkém a tak budeme ve velkém i vyrábět moudré lidi co nelžou a nekradou a jsou zdraví a inteligentní. Starý model člověka se konečně nahradí za zcela nový model, co bylo, to bylo. 
 
Mnozí tvrdí že přeci každý má právo na to mít děti, podívejme se na alfa jedince, v přírodě, jenom alfa jedinci mohou mít potomstvo, tak se zajišťuje u zvířat kvalita. Není přeci logické kopírovat po milionech geneticky vadné hloupé jedince, které konzumní společnost k ničemu nepotřebuje. 
 
Postavíme v Praze velikou továrnu na moudré lidi a tím budeme mít z pronájmu moudrých lidí do celého světa veliké zisky, vědci a technici společnými silami v laboratoři vytvoří moudré jedince a ty budeme po milionech vyvážet. 
 
Nemá smysl vyrábět přeci produkty, o které nikdo nestojí a ze kterých je minimální zisk, naším největším zákazníkem budou státy co nahradí hloupé zaměstnance za moudré zaměstnance které pro ně vyrobíme, v kancelářích budou sedět jenom moudří zaměstnanci, co byli vyrobení v Praze a mají v hlavě inteligentní čip, pomocí kterého jsou napojení bezdrátově rychle na internet a tak je budeme moci často aktualizovat, aby nechybovali a bylo na ně spolehnutí.
 
Budeme garantovat to že náš produkt nebude nikdy lhát a krást, pokud bude nějaký produkt vadný, tak jej zdarma vyměníme okamžitě za kvalitní produkt. Náš nový produkt nebude už myslet na hlouposti a bude myslet jenom na to jak profesionálně pracovat pro zaměstnavatele.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]