Nemůžeme být současně dospělými a malými dětmi

Nestačí vše řešit povrchně je třeba se naučit vše řešit do hloubky, pokud je zde chyba tak je třeba poznat příčinu chyby a potom začít do hloubky řešit, jak tu příčinu trvale odstranit. Největší chybou, se kterou se často všude setkáváme je strach, strach je jako stín, před kterým nikdo neuteče, strach to je špatná zkušenost, u které nechceme, aby se opakovala.

Inteligence je schopnost se učit, se schopností se učit ale přichází strach, vždy je každý zisk výhod spojen s nevýhodami, veliký nárůst nemocí má většinou příčinu ve strachu, mnohdy může strach vést i k sebevraždě nebo konzumaci drog. Nejde si nevšimnout toho, že s domestikací přichází strach a tím i stres a deprese, to, co nebojuje to degeneruje.

Boj je přirozenou součástí divokých zvířat, proto zvířata odchycená z přírody se nechtějí v zajetí rozmnožovat anebo nechtějí přijímat potravu. Společnost po nás chce samostatnost, a přitom z nás udělala malé děti které jsou pod neustálou kontrolou společnosti, zde je zakopaný pes většiny našich problémů, nemůžeme být současně dospělými a malými dětmi to logicky nefunguje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *