Nemůže rozdávat ten, kdo má sám nedostatek

Zaměstnavatelé potřebují vyšlechtěné veliké krysy, co umí rychle pracovat a rychle jim to myslí, ubohé krysy, kterým to pomalu myslí, a jsou pomalé v krysích závodech, je třeba eliminovat, nejsme tak bohatí, abychom mohli zde ekonomicky podporovat ubohé krysy, s nulovou hodnotou, pro náročné zaměstnavatele. Hodnoty vznikají jenom z profesionální práce, ostatně nejde o nic nového, v přírodě to, co je pomalé to je evolucí automaticky eliminované, rychle a levně, to je základ pro ekonomiku a všechny nové ideologie, nemá smysl opravovat staré, smysl má staré nahrazovat za nové.

Prý máme přijmout chudé ekonomické přistěhovalce, a dobře se o ně postarat, sami máme málo peněz pro lidi, co jsou na tom ekonomicky zle, ať ekonomické přistěhovalce přijme; USA, Kanada, Austrálie, Anglie, Německo, Francie atd. Ano, ubožáky je třeba eliminovat, vždy tomu tak bylo, že se ubožáci eliminovali, dobrota k ubožákům, to je jenom žebrota. Jak vlastně došlo k tomu, že jsme přestali eliminovat ubožáky?

Příčinou je zde zavedení gramotnosti, dokud byli lidi negramotní, tak se ubožáci bez problémů ve velkém eliminovali, a nikomu to nevadilo, bralo se to jako normální, že silní eliminují slabé. Nemá smysl ubožáky léčit v nemocnici, nebo je zavírat do vězení, je třeba ubožáky eliminovat v krematoriu, z prachu vše vzniká, a v prach se to v krematoriu i navrací, každá krysa se musí snažit o to, aby byla lepší než ostatní krysy, to, co se nesnaží, to je ubohé, a bude to eliminované.

Často v televizi se nám ukazují ubožáci a jsme přesvědčováni k tomu, abychom jim pomohli, proč těm, co jsou dole nepomůžou ti, co jsou nahoře, proč podnikatelé a politici, vše, co mají, nedají sociálním ubožákům, co umírají na nemoci, anebo hlady, rozdávat má logicky ten, kdo má nadbytek, nemůže rozdávat ten, kdo má sám nedostatek, protože pracuje za minimální mzdu, ze které nejde normálně existovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *