Přeskočit na obsah

Nemoci nám způsobují problémy

Tak jako je nemocný člověk tak je nemocná i naše civilizace, onemocnět může vše co je živé a nemoci postihují i to co je naprogramované. Nemoci nám způsobují problémy, a tak se logicky snažíme tyto problémy řešit i když je to obtížné. Jsou nemoci, které lze vyléčit a jsou nemoci které nejde vyléčit, stáří je nemocí, která nejde vyléčit.

Většinu nemocí lékaři léčí pomocí léků, nejprve lékař zjistí, jakou nemoc má nemocný člověk a potom následuje použití správných léků ve správném dlouhodobém dávkování. V minulosti zde nebyli lékaři a lidi se léčili sami pomocí lidového léčitelství, kde je zaostalost a bída tam se i dneska používá lidové léčitelství.

Pokud je člověk mladý tak si jeho tělo a psychika umí samo poradit s mnoha nemocemi, a tak není potřeba se léčit pomocí léků. Kvalita člověka je o genetice a výchově, pokud je nekvalitní genetika a nekvalitní výchova tak následkem je nekvalitní nemocný člověk, se kterým je mnoho problémů.

V přírodě je nekvalitní zvíře snadnou potravou pro ostatní zvířata, v přírodě je přirozená kultura, ve které platí jenom zákon silnějšího, chybu zde každý udělá jenom jednou. Proč vlastně lidi tolik pečují o nemocné lidi? Pečujeme o to, co má pro nás hodnotu, přítel má pro nás hodnotu a nepřítel nemá pro nás hodnotu tak to zde funguje. 

Štítky: