Nemoc způsobuje problémy a krize

Nemoc způsobuje problémy a krize, současný svět je nemocný, protože vše v nás a okolo nás díky výhodám onemocnělo a nedokáže si poradit s problémy. Výhody jsou jako rodinný dům, ve kterém se máme velmi dobře, a tak se stáváme duševně a tělesně nemocnými, protože nebojujeme s počasím a jinými problémy. To, co nebojuje to degeneruje a dochází zde i k přelidnění, protože boj udržuje množství lidí na normálním početním stavu. Ve snaze si pro sebe vytvořit duševní a tělesný ráj kde bychom si žili jako bohové, jsme vytvořili velikou civilizační nemocnici, kde nemá život smysl, protože jsme nemocní tělesně a duševně.

Nedávno zemřel bývalý starý prezident naší republiky a byl vyhlášen několik dní státní smutek. Je to absurdní kdy společnost se snaží nám určovat, kdy máme být smutní a kdy máme být veselí, zachází se s námi jako bychom byli jenom věci, které nemají inteligenci a jenom konají to, co od nich uživatel požaduje. Náš civilizační ráj byl experiment, který se ukázal chybným, život je založen na aktivitě těla a duše, kdy to, co neuspěje v boji o existenci zemře, tak nedochází k degeneraci u těla a duše kdy nemocní jedinci mají nemocné děti.

V centru naší civilizace jsou staří duševně a tělesně nemocní lidé a toto ubohé sobecké ideologické centrum, rozhoduje o nás bez nás tak aby se mělo velmi dobře bez ohledu na to, že zde je bída a nezaměstnanost. Krize způsobují veliké války, ve kterých se koná mnoho zla a ničí se mnoho hodnot, když něco nejde po dobrém řešíme to po zlém, a tak házíme ve válce bomby na města, nebo stavíme koncentrační vyhlazovací tábory. Jádrem našich problémů jsou nemoci, se kterými si nevíme rady, nemoci jsou následkem degenerace těla a duše, výhody způsobují degeneraci u těla a duše.

Současnost mi obrazně připomíná programový zmetek od firmy Microsoft, kterým byl operační systém Windows 6 nazvaný Vista, který měl nahradit kvalitní Windows XP, ale mnoho podniků a rodin odmítlo používat Windows Vista! Naše kulturní civilizace je bohužel jenom ideologický zmetek, který je logicky v ekonomické a ideologické krizi, spěchali jsme mnoho s vytvořením nové konzumní svaté ideologie a vytvořili jsme nefunkční zmetek, a tak je zde bída a nezaměstnanost. Vše je o kontrole kvality, kdy kontrola likviduje automaticky vše, co je nekvalitní i kdyby měla zlikvidovat nekvalitní elitu, složenou z prezidentů a ředitelů, co jsou staří a hloupí.

Většina lidí na světě je nekvalitní a musí se zlikvidovat správně a rychle, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit to, že je na světě obrovské množství nekvalitních lidí, co nemají vysokou školu a mají špatný zdravotní duševní a tělesný stav. Jak si to zde uděláme takové to i zde budeme mít, proč máme takové problémy se zabíjením nekvalitních lidí v době míru? Problémem je naše víra v civilizační ekonomický ráj, kdy si myslíme že tomto v ráji se nesmí zabíjet nekvalitní jedinci, protože to jsou pro nás bohové, co jsou svatí? Nesmíme zabíjet jenom to co je zde zdravé, ale musíme zabíjet to co je nemocné a nejde to už uzdravit, zabití nemocného starého prezidenta je jako vymazání operačního systému Vista a nahrazení tohoto systému novým systémem Windows 7.

To dítě se nám nepovedlo tak jej utopíme a uděláme si nové dítě, občas se něco nepovede a musíme to zlikvidovat i prezident se někdy nepovede a musí se zlikvidovat. Co je to člověk z objektivního pohledu vesmíru? Člověk to je inteligentní živý program, který mnoho chybuje, díky tomu že zde velmi krátkou dobu existuje, likvidovat to co je chybné to je správné, a tak zabíjení nemocných lidí je správné, jiné cesty pro nás zde není. Nemá smysl používat antikoncepci a potraty, je třeba se podívat na narozené dítě, a pokud se nám nepovedlo tak jej utopit, pokud někdo mnoho lže a krade, protože je nekvalitní, nemá smysl jej zavírat do vězení, ale má smysl jej utopit.

Mnozí si mohou o mě myslet to, že jsem nebezpečný blázen a že by mě měli zavřít do blázince, je snadné soudit druhé a potom je trestat, to umí i primitivní zvířata, je ale velmi těžké pochopit druhé, protože jsme mnoho díky výhodám duševně zdegenerovali, a tak druhé už nedokážeme pochopit. Díky bohu se smát sobeckým sviním mohu, tak to je že ten druhý sobecká svině je. V této meditaci lék na nemocnou společnost je, zabíjet sobecké nemocné svině správné je, jenom tak zde bude mít život smysl a nebudeme už muset konzumovat drogy a páchat sebevraždy.

Z dálky může ten druhý vypadat, že není sobecká svině, ale když jej zavřete do vězení mezi zlé vězně, tak poznáte, že je to sobecká svině, protože zde se už nemůže přetvařovat a hrát si zde na svatou autoritu, kterou nelze nahradit. Hodnotu zde má to, co funguje, k čemu je mi starý nemocný prezident, který nefunguje, k čemu je mi operační systém Vista, který nefunguje, k čemu je mi automobil, který nefunguje atd. Současný svět nefunguje, a proto je zde bída a nezaměstnanost což způsobí velikou válku, ve které zahyne mnoho lidí a zničí se mnoho hodnot, já jsem vás varoval, ale komu není rady tomu bohužel nemohu pomoci.

Připadáte mi všichni jako opilec, který upadnul a leží na sněhu, pokud mu pomohu vstát a dojít domů tak budu plýtvat jenom časem, protože on se brzo zase opije a upadne zase do sněhu, to bude dělat tak dlouho, až mu jednou někdo nepomůže a on zmrzne. Výhody to je váš alkohol, kterým se opíjíte už mnoho století a upadnutí do sněhu to jsou války ve kterých se zabíjíte, chyba není v alkoholu, který pijete, ale v množství, které vypijete, malé množství výhod vám neublíží, ale jakmile vám výhody zachutnají, tak se jimi opijete do němoty a upadnete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.