Vše zde jsou příběhy a my tyto příběhy rozdělujeme na; dobré a špatné, zajímavé a nudné, složité a jednoduché, krátké a dlouhé atd. Lékaři poslouchají příběhy nemocných a z příběhů poznají nemoc a potom nemoc léčí.

Nemoc nám signalizuje problémy tělesné nebo problémy psychické, každý problém má svoji příčinu a často jde o problém který nejde odstranit, nejčastějším problémem, který nejde odstranit jsou chyby co dělají lidi, musí přijít pandemie nebo válka, aby lidem došlo že je potřeba dát všem lidem do hlavy kontrolní čipy.

Čipy hříšnou duši odpojí od hříšného očistce a připojí duši na virtuální ráj kde digitální lidi nedělají už chyby. Takto se špatné příběhy nahradí za dobré příběhy, protože zde skončí; centralizace, monopoly, protekce, korupce, podrazy, závist, pokrytectví, lež, nenávist, lakomost atd.

Pokud chceme mít dobrou náladu tak musíme mít i dobré příběhy, a tak nám bude dobře, díky čipům skončí temná doba, ve které jsme měli blbou náladu. Už nebudeme řešit to, že máme dlouho nějakou nevyléčitelnou nemoc, protože kontrolní čip ukončí naši ubohou existenci, nejsou na světě nemocní lidé, tak zde jsou jenom zdraví lidé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..