Nemáš na drogu tak zemřeš

Neustále je zde snaha donutit lidi k tomu, aby jako otroci sloužili organizacím, někoho napadlo a co vyrobit návykovou drogu která by lidem přinesla radost ze života na 3 hodiny a pokud by ji někdo nebral po 12 hodin tak by zemřel.

Vědci se pustili do vývoje a po několika letech vyrobili konečně tuto drogu 42 a výroba této drogy byla velmi levná a jednoduchá. Továrny začali tuto drogu s názvem 42 vyrábět a reklama zajistila to, že na této droze začal být za rok každý na světě závislý.

Potom začala akce nenápadného pomalého zdražování drogy, zisky z drogy byli za deset let tak veliké že státy zrušili, daně, clo, poplatky a stačil jim jenom zisk z prodeje této drogy. To vedlo k tomu, že ze světa začali rychle mizet ekonomičtí ubožáci co neměli peníze na drogu 42.

Vše je zde jenom o tom že peníze elitě nesmrdí, a to že umírají ti co nemají peníze na drogu 42 nikoho nezajímá. Už nebylo potřeba; pohádek, náboženství, politiky, propagandy atd. vše vyřešila rychle a jednoduše droga 42, bylo to jenom o tom, jak mít dost peněz na drogu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *