Nekopírujte zmetky

Kopírování zmetků má za následek nefungující politiku a ekonomiku, podívejme se třeba na svaté knihy u všech sekt a náboženství, z pohledu vědy jde o zmetky a přesto se kopírují, nebo se podívejme na nepřizpůsobivé příživníky, jde o genetické zmetky a přesto se ve velkém kopírují, nebo se podívejme na; zákony, normy, předpisy, pravidla, atd. zde jde většinou o zmetky co se kopírují, příkladů kde se kopírují zmetci je miliony, stačí použít mozek a zjistíte jak velikým problémem je kopírování zmetků.

Nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit kopírovat zmetky, význam kvality je prioritou pro fungující politiku a ekonomiku, zavedeme globální nadnárodní organizaci GVKB která bude vše kontrolovat aby se už nekopírovali zmetci, budete chtít mít děti tak bude potřebovat certifikaci od GVKB organizace, budete chtít postavit továrnu nebo dálnici tak budete muset na to mít GVKB certifikaci. Nebudou zde už prezidenti co jsou genetickými zmetky, ten kdo bude chtít kandidovat na prezidenta bude muset mít GVKB certifikaci že není zmetek.

Mnoho výrobků a služeb zanikne protože jde o zmetek. Pokud bude chtít zaměstnavatel přijmout zaměstnance bude muset mít zaměstnanec roční GVKB certifikaci že není zmetek, ten kdo nebude mít certifikaci že není zmetek ten skončí v rezervaci pro lidské zmetky. Posvítíme si i na diplomové práce a pokud diplomová práce bude zmetek nebo bude zkopírovaná tak nebude vysokoškolský diplom. Posvítíme si i na; databáze, programy, operační systémy, umělou inteligenci, atd. programátor nebo administrátor, který bude dělat zmetky, ten skončí v rezervaci pro lidské zmetky.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu