Nekonečná optimální cesta

Bible je o nekonečné cestě k dokonalosti, kdy se neustále poučujeme z minulosti abychom v budoucnosti nechybovali, současnost to je GVKB který z nadhledu objektivně popisuje současnost, která směřuje logicky do budoucnosti, která bude o inteligenci. Vše se v naší konzumní společnosti točí okolo ideologie a ekonomiky a tím i okolo obchodu, k obchodu dneska patří sociální sítě jako je; Facebook YouTube Blogger atd.

Neustále je zde snaha o parazitování a tím vzniká napětí mezi mocnými a bezmocnými, co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným, mění se neustále na tomto pokryteckém divadle; kulisy, kostýmy, herci, hry, jazyky atd. vždy zde jde o to, aby mocní mohli snadno parazitovat na bezmocných, není zde nikde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, populismus atd.

To vše jsou jenom iluze na tomto divadle, ve skutečnosti zde je všude milion let jenom pokrytecký egoismus, ve kterém je dobrota žebrota! Jsme si rovní jenom v tom že jsme zde dočasně, člověk je objektivně invazní inteligentní druh, který se globálně přemnožil, a tak poškozuje egoisticky ekosystém, následkem jsou války a pandemie, komu není rady tomu není pomoci.

Zajisti optimální kontrolu lidí pomocí GVKB čipů do hříšné hlavy a úspěch se logicky brzo globálně dostaví, protože zde globálně na věčné časy skončí; drogy, prostituce, mafie, soukromé vlastnictví, peníze, politika, hnutí, sekty, náboženství, organizace, podniky, reklama, války, konflikty, pandemie, protekce, podrazy, korupce, vandalismus, kriminalita atd. Lidi už nebudou znát skutečnou realitu a budou znát jenom GVKB virtuální realitu ve které není možné parazitování pomocí lží a krádeží.                  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.