Nejvíce je zde zdaněno to, co je na hovno

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Daně z hovna jsou chytře skryté, a tak si naivně myslíme to, že se daň z hovna neplatí, ve skutečnosti všechny daně, které ubožáci platí jsou daní z hovna, vše je zde na hovno, protože ti, co jsou nahoře z vysoka serou na ty, co jsou dole, a tak je všude jenom mnoho sraček a následkem jsou daně z hovna, které jsou na hovno.

Nejvíce je zde zdaněno to, co je na hovno, jde o; tvrdý alkohol, cigarety, ubohou práci, zboží, služby atd. vše je zde na hovno, a proto je zde i veliká daň z hovna, přiznej si to, že jsi zde na hovno, a proto musíš platit veliké daně z hovna. Pokud se někdo chytře vyhýbá placení daní z hovna, tak je za to potrestán vězením, ve kterém je život na veliké hovno.

Peníze elitě nesmrdí, o tom je velká daň z hovna! Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, co jsou zde na hovno, a oni se mají dobře díky daním z hovna, přerozdělování daní z hovna je na hovno, protože to jenom umožňuje ubožákům, co jsou zde na veliké hovno, se mít velmi dobře.

Dobrota je zde na hovno, ten, kdo se zde má dobře, jistě zde i dělá veliké hovno jako; král, šlechtic, papež, guru, rabín, prorok, vůdce, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, celebrita, ředitel, profesor, soudce atd. Pandemie v nahotě odhalila to, že daně z hovna jsou na hovno, protože ubožáků je zde všude jako sraček, a tak pandemie splachuje tyto ubohé sračky do hajzlu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *