Největším problémem jsou chyby

Čas a prostor ve kterém se nacházíme jako lidi už milion let, to je evoluční experiment a díky experimentování zde jsou logicky chyby! Tak jako vznikají chybné výrobky, tak vznikají i chybní lidé; války, krize, katastrofy, reformy, protekce, korupce, centralismus, vandalismus, pandemie atd. v nahotě odhalují to, že nám všude vládnou jenom chybní lidé, ryba smrdí od hlavy!

Společnost je postavená všude na násilí, kdy to, co je silné, diskriminuje slabé! Všechny pokusy o to, aby silné nediskriminovalo násilně slabé, jsou naivní a marné! Když diskriminaci, tak pro všechny lidi, na každého se dostane, jakmile nám bude vládnout umělá inteligence spolupracující s roboty.

Nebude zde už nikde rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, protože nahoře bude jenom umělá inteligence a roboti, lidi budou jenom dole jako ekonomičtí otroci s nulovou hodnotou. Nastane doba kontroly lidí a testování lidí, vadní lidé se eliminují v krematoriu, zavede se globálně každoroční testování všech lidí od dvou let do devadesáti let.

Ten, kdo při testování v nemocnici nezíská roční certifikaci kvality, ten bude okamžitě eliminován v krematoriu, pro nikoho už nebude imunita nebo výjimka. Veliký nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí robotů a optimalizace, heslem nové doby bude, zajisti vysokou kvalitu a úspěch se dostaví!  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *