Největším problémem je to, že je mezi námi veliká vzdálenost

Všichni mají problémy, se kterými si neumí poradit, problémem je to že je mezi námi veliká vzdálenost, a tak zde není pravda a láska, máme sice internet a telefony jenže to nestačí k tomu abychom si nebyli cizí. Došlo to tak daleko že jsme cizí i sami sobě, a tak sami sobě ubližujeme a mnohdy i sebevraždu spácháme.

Vše je o tom že je zde vše chybně naprogramováno, a tak lidi dělají chyby, všechny pokusy o to, aby se chyby optimálně eliminovali jsou marné, podívejme se na chybné lidi, co lžou a kradou a nikdo to optimálně neřeší, každý se zbaběle uzavřel, co svého světa a nezajímá jej co se děje mimo jeho svět.

Najednou přijde umělá inteligence a potom přijdou autonomní roboti, práce za mzdu pro lidi nikde nebude, a tak se lidi z civilizace odsunou do rezervací. Naše kultura dosáhla evolučního vrcholu a brzo zde bude pád dolů, vše je zde dočasně a vše se recykluje!

Příspěvek byl publikován v rubrice Deprese se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *