Největší parazity poznáme z utrácení peněz

Od naší vlády naivně neočekávej, že na složité problémy má optimální systém, starého komunistického psa novým kapitalistickým kouskům už nikdo nenaučí, je třeba se smířit s tím, že přechod z komunismu na kapitalismus bude dlouhodobou záležitostí, veliké systémové změny vyžadují i veliké množství času to je logické. Jde o to, aby hodnoty nepřerozděloval politik a byrokrat, ale přerozděloval je podnikatel a obchodník, jaký je pán, takový je i jeho krám, pokud je pánem zde starý hloupý komunistický trouba, tak je zde ekonomika v troubě.
Zásadní otázkou je, kdo je zde největším parazitem? Největší parazity poznáme z utrácení peněz, pokud má někdo k dispozici sluhy, co mu slouží, tak se jedná o parazita, nejčastěji si elita pořizuje jako sluhy; sekretářku, řidiče, ochránce, správce, atd. je to podle hesla rozděluj a kraluj, a na špinavou namáhavou práci si najmi ubožáky. Obrazně je zde vše pokrytecké divadlo, ve kterém někdo hraje hlavní role a tak je bohatý a mocný, většina troubů je ale v hledišti a musí platit drahé vstupné.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu