Představme si, že by na celém povrchu této planety byla trvale jenom voda a nikde by nebylo žádné místo kde je pevnina? Ve vodě nemůže vzniknout vyspělá civilizace, protože civilizace je založená na používání ohně a pod vodou nejde rozdělat oheň.

Vše je zde o příčině a následku, abychom se měli dobře na pevnině tak jsme vytvořili pro pitomce konzumní civilizaci, jenže jsme nepochopili, jak fungují příčiny a jejich následky, problémem naší civilizace je svatá teorie, která v praxi nefunguje, vše je zde tak teoretická hra podle teoretických pravidel, následkem jsou pandemie a války, komu není rady od lidové moudrosti tomu není možno pomoci.

Svěřili jste naivně moc a bohatství pitomým starým teoretikům, a tak došlo k tomu, že váš život nemá už optimální koncepci, a proto používáte antikoncepci, pochopte konečně to, že ryba smrdí od pitomé mocné hlavy, podívejte se objektivně na kandidáty, co by chtěli dělat zde prezidenta republiky, každý kandidát je starý pitomec, potřebujeme, aby robot prezident vyznamenával roboty, nejsou na světě už pitomci, tak zde nejsou ani války a pandemie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..