Nejsou pitomci tak nejsou chyby

Největším problémem současnosti je to že pitomci dělají jednu pitomost za druhou, nejsou pitomci tak zde nejsou chyby, rozděluji pitomce na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, ten druhý je pitomec, protože žádný pitomec si nechce sebekriticky přiznat to, že je pitomec, kolik je na světě lidí tolik je na světě i pitomců.

Je to marnost hledat zde někoho kdo není pitomec, pitomí rodiče mají logicky i pitomé děti, z díla poznáváme to, že naše konzumní společnost je plná pitomců, a proto mají pitomci pitomou náladu, a to řeší konzumací; piva, vína, tvrdého alkoholu, cigaret, marihuany, léků na deprese, vírou v pitomosti atd. Jaký to má smysl chodit k politickým demokratickým volbám, když jsou na kandidátkách jenom staří pitomci a voliči jsou taky pitomci.

Za vším je zde dneska pitomá reklama, která nás klame a dělá z nás tak pitomce od narození do smrti. Neustále opakovaná lež se díky reklamě stává svatou pravdou, prověřujte, než začnete něčemu věřit, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, z dálky může pitomec vypadat jako moudrý člověk. Pokud z náboženství a politiky vymažeme všechny pitomosti, tak náboženství a politika okamžitě zanikne!

Každá pitomá společnost se často dostává do krize, protože pitomci dělají jednu pitomost za druhou, pokud chceme tento problém optimálně eliminovat tak budeme muset pitomce nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty a pitomci se globálně odsunou z civilizace do rezervace, v rezervaci se oddělí muži od žen, aby se už pitomci nerozmnožovali jako invazní druh, který egoisticky napadl ekosystém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *