Nejsou otrokáři tak nejsou otroci

Otroctví stvořilo očistec. Na počátku člověk zotročoval rostliny a zvířata, později došlo k zotročování lidí, otroctví neskončilo jenom se přizpůsobilo nové době, nadbytek pro ty, co mají moc a bohatství, je založen na tom, že zde jsou ti, co jsou bezmocní a chudí, rovnost je zde jenom v tom že všichni jednou zemřeme. Nevěřte naivně tomu, že ten, kdo se snaží jistě dosáhne úspěchu a bude se zde mít dlouho dobře, vše je zde o protekci a kariérismu, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a tak mohou rozhodovat egoisticky o nás bez nás. Dříve sloužilo prioritně každé náboženství k tomu, aby se otroci nebouřili, a pokorně sloužili svým mocným a bohatým otrokářům.

S příchodem gramotnosti a s tiskem knih a novin upadlo náboženství a filosofie, a místo náboženství a filosofie je zde politika a reklama, povrch naší kultury se změnil ale pod povrchem je pořád otroctví. Sledujme utrácení peněz za luxusní zboží, a tak jistě poznáme, kdo je zde ekonomickým otrokářem, nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají. Války a krize v nahotě odhalují pravdu o realitě ve které žijeme, když se otroci dostanou do neřešitelné situace, tak jim dojde to, že mají zde nulovou hodnotu, a každému je jedno to, že spáchají v depresi sebevraždu.

Miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné světové válce, to je jenom statistika, když zemře v nemocnici prezident, tak je to najednou tragédie a státní smutek se vyhlašuje! Nikdo za nic nemůže, každý si jenom plní profesionálně svoje povinnosti, kde je chyba v tomto konzumním systému? Chyba je v selhání kontroly nad těmi, co zde mají moc a bohatství, proč selhala kontrola nad otrokáři, co nás jako loutky pomocí dluhů a pravidel skrytě ovládají? Je to stejný problém jako s Coronavirem, i zde selhala kontrola nad lidmi co dělají vědecké experimenty. Je třeba svěřit globálně kontrolu umělé inteligenci a inteligentním autonomním robotům, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty, takto pravda a láska zde všude zvítězí nad lží a nenávistí, na věčné digitální časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.