Nejsou chyby, nejsou problémy

Už bylo dost chyb, je třeba začít s vyčištěním konzumního systému od chyb, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit chybovat! Bude zde heslo chybu uděláš jenom jednou, nebude zde pro nikoho imunita nebo výjimka, uděláš chybu a budeš eliminován na věčné časy.

Vše bude mít pod kontrolou globální umělá GVKB inteligence, která bude vše v reálném čase monitorovat, každý inteligentní systém je snadno nahraditelný. Ráno vyjdeš z domu a půjdeš do školy nebo zaměstnání, najednou k tobě přistoupí GVKB tajní agenti v civilu a odvezou tě na výslech, a potom budeš eliminován v krematoriu.

Najednou zmizí mediální celebrita a policie bude dělat, že o ničem neví, lidi tomu budou říkat, že jej asi unesli mimozemšťané, ano bude to globální policejní GVKB totalita, mouchy už nebudou srát na obraz, který je nám v totalitě svatý.

Nebudeme už potřebovat; vězení, soudy, armády, atd. lidí zde bude na světě málo, protože chybní jednici budou GVKB tajnou službou eliminování. Prevence je základem pro fungující konzumní globální civilizaci, plevel se musí eliminovat rychle, aby nestačil zapustit kořeny.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]