Nejsou čerti tak zde není peklo

Žijeme v době plné nečekaných změn, na čerty jsou kladeny v konzumním pekle veliké nároky a následkem je mnoho problémů na které nikdo nemá řešení, těžko se zde stoupá nahoru a rychle se padá dolů, z čertů se stávají už jenom čísla ve statistice a podle toho se v pekle i s čerty jedná, pokud ve zbytečné válce zemře mnoho miliónů čertů tak je to jenom statistika, která nikoho v pekle nezajímá.

Každého čerta zajímá jenom to, co je mu blízké podle hesla moje hra a moje pravidla. Mnoho čertů si zde pokrytecky hraje na to, co ve skutečnosti vůbec nejsou, z dálky tak může čert vypadat jako anděl. Pekelný očistec se často dostává do problémů a následkem je zde mnoho nemocí těla a duše, pokud čert v očistci onemocní, tak se dostane do existenčních problémů a snadno se z něj může stát i bezdomovec.

Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, čím více je v pekle čertů tím obtížnější je zde uspět, protože je veliká konkurence a dobrota je žebrota. Ano, každý je v pekle snadno nahraditelný, na jedno volné dobré místo se dneska hlásí veliké množství čertů, o špatná místa za špatnou mzdu nemají čerti zájem.

Optimalizace a automatizace eliminuje v pekle rychle možnost mít zde zaměstnání, nebude to už trvat dlouho a inteligentní robot ti vezme tvoje dobré zaměstnání, nepočítej s tím, že si najdeš v pekle nové zaměstnání. Nakonec vše skončí tím, že se čerti z civilizace odsunou do rezervace a v civilizaci zde místo čertů budou jenom počítače a stroje, proč platit čertům za práci, když je zde možnost nahradit čerty za počítače a stroje, nejsou čerti tak zde není peklo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *