Nejsme zde pány, jsme zde jenom diváci

Dokud žiješ, máš problémy, zemřeš, nemáš problémy. Všechny snahy o to, nemít během života problémy, jsou naivní a marné, lidi už od svého vzniku, to je asi milion let, se snaží o to, aby během života neměli problémy, jenže všechny pokusy selhaly, a příčinou zde jsou změny v nás a okolo nás, byli zde i snahy o to, aby zde nebylo zbytečně mnoho změn, ale ani to se neosvědčilo.

Změny jsou zde nejenom u lidí, ale i u kontinentů, vždyť těžíme ropu z míst, kde je oceán, to znamená, že v místech, kde je oceán, tam byl dříve mnoho tisíciletí prales, a z hnijícího dřeva vznikla ropa nebo uhlí. Pokud nejsou pevniny stabilní, jak by potom mohl být život lidí stabilní, navíc je zde ještě drzé počasí, kterému nikdo nedokáže poručit, a tak si počasí dělá, co chce.

Nejsi ani pánem svého těla, tvoje tělo a tvoji psychiku ovládá podvědomí, a když dostaneš chuť na sex, tak jsi donucen k tomu mít sex, nebo se dívat na porno. Nejsme zde pány, jsme zde jenom diváci, této veliké globální hry, ve které jsme jenom ubohým pokusným materiálem evoluce.

To že nedokážeme spáchat sebevraždu, je díky našemu podvědomí, podvědomí potřebuje, aby se evoluční pokus dotáhl do konce, a ty jsi umřel ve vysokém věku, jako ubožák, kterému to nemyslí, a který se opírá o hůl. Nejhůře jsou na tom alkoholici a kuřáci, takový člověk žije tím, že je jednou nahoře a potom je dole, je to obrazně, jako by byl ve výtahu, který jezdí neustále mezi rájem a očistcem. To je můj vánoční dárek po vás, co jezdíte výtahem mezi rájem a očistcem, jak jste si to udělali, takové to i máte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.