Nejsme připravení na problémy, které přinese budoucnost

Služby poskytované na internetu, jsou povoláním budoucnosti, zmizí dojíždění do školy a zaměstnání, lidi půjdou akorát nakoupit potraviny a jinak budou po celý rok doma ve svém bytě, nebude pro lidi jiná než domácí práce na internetu. V; továrnách, skladech, obchodech, atd. budou místo lidí; počítače, stroje, roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty. 
 
Změní se i internet a základem zde budou sociální sítě jako je Facebook a YouTube. Vznikne mnoho velmi úzkých specializací jako je třeba specialista na psaní optimálního textu na stránky a blogy. Místo závodů o kariéru zde budou závody o popularitu na internetu, nároky konzumentů virtuálních systémů budou logicky rychle narůstat a nekvalitní stránky budou vyhledávače blokovat. 
 
Umělá inteligence zvládne optimálně přeložit všechny jazyky tak že ani nepoznáte, že jste na stránce v cizím jazyku, padnou tak jazykové problémy. Naše současné problémy budou lidem v budoucnosti k smíchu, budoucnost přinese nové problémy, na které nejsme připravení.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu