Nejsem tak bohatý abych si mohl koupit to co není kvalitní

Naše kulturní civilizace je dlouhodobě globálně v krizi, selhalo; náboženství, politika, filosofie, ekonomika, sociologie, doprava, školství, zdravotnictví, soudnictví, policie, armáda, diplomacie, rodina atd. to jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou je problém s kontrolou kvality, kontrola kvality je pevný bod, kolem kterého se točí každá kulturní civilizace.

Zánik velikých kultur a civilizací v minulosti byl vždy následkem selhání kontroly kvality. Nejsem tak bohatý abych si mohl koupit to co není kvalitní, nekvalitní jsou dneska i lidi po stránce tělesné a psychické, mnoho lidí se už narodí nekvalitní, protože jejich rodiče nebyli kvalitní.

Je to snadné ponížit cizího člověka pomocí neslušných slov, ale tím se nic neřeší, mnoho lidí má blbou náladu, protože jejich život nemá koncepci, a tak používají antikoncepci. Ano, bude líp slibují politici, jenže líp je jenom politikům, co po volbách získali vysoké funkce, lidem líp není.

Jsou zde; ekonomické krize, války, ekonomičtí migranti, pandemie, požáry, záplavy, sucha, zemětřesení, vysoké vlny, uragány, teroristi atd. tento svět není kvalitní a nikdo to neřeší! Prý nemá smysl se snažit řešit to co nedokážeme vyřešit, je to tak snadné zbaběle utéci od problémů do světa iluzí, nemocný člověk je zbabělý, a tak nedokáže bojovat s problémy. Policie řeší to, že někdo nemá roušku, ale už neřeší to, že lidi lžou a kradou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *