Nejsem inteligentní trouba, abych plýtval hodnotami

Aby mohla zde být sobecká bezcharakterní elita úspěšná, tak dělá škodolibě z lidí inteligentní trouby, co plýtvají hodnotami, klasickou ukázkou plýtvání hodnotami je práce, která je daleko od našeho bydliště, a trvá jenom krátkou dobu, veliké ekonomické a časové náklady na cestu za prací, eliminují zisk z naší práce, a my takto pracujeme takřka zadarmo.
Vedoucí vám zavolá, že se máte dostavit do jeho kanceláře, nebo že máte jít na schůzi, kde budete muset poslouchat hlouposti od vedoucího, často se setkáváte s tím, že přijdete někam ve smluvený čas a zjistíte, že musíte dlouho čekat na vedoucího, nebo že nemá ani smysl čekat na vedoucího, a šli jste do jeho kanceláře zcela marně.
Co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, zkuste si volat sobecky vedoucímu, aby on často chodil na vaše pracoviště, a pomáhal vám s problémy, můžete si být jistí tím, že dostanete brzo výpověď! Proč je problém zavést domácí práci? Vedoucí potřebují, aby jejich podřízení chodili na schůze a do jejich kanceláře, pokud budete pracovat doma, tak váš vedoucí bude najednou bezmocným ubožákem, moc je zdrojem hodnot, protože mocní, dělají z druhých inteligentní trouby.
Nejmodernějším vynálezem vedoucích je pracoviště, které funguje jako restaurace, čekáte na volné místo, kde si můžete sednout, protože je zde málo stolů pro zaměstnance, jakmile odejdete od svého stolu, tak si na vaše místo sedne okamžitě někdo jiný.
Představme si, že by takto fungovala funkce prezidenta USA, prezident by odešel na záchod a jeho prezidentské místo by okamžitě obsadil někdo jiný, za den by se takto na místě, kde sedí prezident USA, vystřídalo třeba třicet lidí. Na atomových ponorkách je málo místa, a tak když se probudíte a vstanete, z postele tak si do vaší postele lehne někdo jiný, takto je postel neustále využitá.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu