Nejlepším přítelem člověka jsou výhody

Co je nejlepším přítelem člověka? Pokud se na to optáte cizích lidí tak vám většinou odpoví, že pes je nejlepším přítelem člověka, z dálky to skutečně tak vypadá, že pes je nejlepším přítelem člověka, ve skutečnosti jde o to, že nám psi nejlépe rozumí, a proto jsou i našimi nejlepšími přáteli. Zde se dostáváme k otázce a proč nám nerozumí ostatní lidi se kterými se snažíme navázat vztahy?

Problémem vztahů mezi lidmi je boj o výhody, pes s vámi nebojuje o výhody a uznává vás za vůdce smečky, proto se vám podřizuje. Ano, nejlepším přítelem člověka jsou výhody, výhody ale nejsou živou bytostí, je to jenom o štěstí, které máme většinou díky protekci. Psa si můžeme koupit a vychovat, výhody si nemůžeme koupit ty si musíme většinou zasloužit, pokud je nemáme od narození.

Pro většinu blbců jsou výhody návykovou drogou a pokud tuto drogu už nemají, tak se psychicky zhroutí a mnohdy i v depresi spáchají sebevraždu. Blbců je zde nadbytek a výhod je zde nedostatek následkem jsou kariéristické závody mezi blbci o výhody, ten, kdo vyhraje se stává; králem, papežem, šlechticem, celebritou, milionářem, prezidentem, předsedou vlády, diplomatem atd.

Naštěstí už brzo bude tento starý lidský problém díky evoluci eliminován, lidi se z civilizace přemístí do rezervace a zde pro nikoho nebudou výhody, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita i ty skončíš už brzo v rezervaci a v civilizaci bude robot prezident vyznamenávat roboty, takto zde zvítězí na věčné robotické časy, pravda a láska nad lží a nenávistí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *