Nejlepším dárkem je osvícení

Když jsme ve tmě, tak nic nevidíme a potřebujeme světlo, abychom viděli to, co je okolo nás, tak jako je zde fyzická tma, tak je zde i duševní tma, a logicky se budeme zajímat o to, co je zde tím světlem, díky kterému spatříme to, co jsme díky tmě nespatřovali. Tím světlem jsou aktualizovaná hodnotná data, vše je zde založeno na ovládání pomocí ovladačů a ovladače jsou složené z dat, pokud máme špatné ovladače, tak chybujeme a tím se zbytečně rozčilujeme. 
 
Profesionál má hodnotná data a tak nechybuje a o tom to je, jsme sice od narození do smrti zahrnovány daty, ale tato data nejsou hodnotná a aktualizovaná, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom, že výhody umožňují snadnější ekonomický úspěch, a tak ti co mají k dispozici aktualizovaná hodnotná data, se chovají egoisticky, a tato data už neposkytují konkurenci. 
 
Vystudujete vysokou školu, ale nemůžete už sehnat bez protekce dobré zaměstnání, kde lze využít vaše těžce získané vědomosti, protože vám vysoká škola neposkytla aktualizovaná hodnotná data, ano byli jste podvedení a nic s tím nemůžete udělat. Chyba není ale ve školství, chyba je v tom, že dobrota je žebrota. Přichází nová digitální doba, ve které budou mít data větší hodnotu než zlato, a tak budou zde centrální banky dat, a data se budou prodávat za zlato. 
 
Dneska je výhodným povoláním programování a s příchodem GVKB umělé inteligence bude najednou umět programovat i malé dítě, vše se přesune do GVKB virtuální reality na internetu a vše zde bude založeno na GVKB umělé inteligenci, která eliminuje rychle a kvalitně spam a trolly. GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, dneska egoisticky chceme, na plno ekonomicky žít, a zítra nám bude stačit jenom to, že nějak uboze přežijeme bídu a nezaměstnanost.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]