Přeskočit na obsah

Nejlepší systém pro vaše myšlení

Myslím tedy žiji, co je to myšlení? Myšlení je programový proces, který směřuje k nalezení odpovědí na naše otázky, abychom nechybovali tak potřebujeme správné aktuální informace.  Naše kulturní civilizace vznikla díky našemu myšlení a naší práci, vše je o investicích, které nám přinesou užitek, následkem je to že nadbytek vytváří nedostatek, rovnost je zde jenom ve smrti!

Vše je to jako ve sportu, do první ligy se dostane velmi málo sportovců a v této první lize se každý sportovec udrží krátkou dobu. To vedlo ke vzniku; centralizace, monopolu, protekce, korupce, propagandy, reklamy, cenzury, pokrytectví, podrazům, populismu, lžím, krádežím atd. když nejde uspět ve veliké konkurenci čestně tak se lidi snaží uspět nečestně a spoléhají se na to, že se jim to bude tolerovat.

Následkem je začarovaný kruh propagandy a cenzury, z ráje se tak stává pekelný očistec, neustále vychází mnoho knih na téma, jak být snadno a rychle bohatý, pravda je taková, že za každým bohatstvím je skryté zlo, protože dobrota je žebrota.

Elity, které nám zde všude mnoho tisíciletí centrálně vládnou, jsou složené jenom ze zlých lidí, vládnou nám pokrytečtí paraziti, podobné je to i v přírodě kde vede ostatní zlý jedinec, kterého ostatní hodní jedinci poslouchají. Tito zlí jedinci si nárokují egoisticky právo na oplodňování u více samic, aby tak měli hodně svých dětí.

Štítky: