Rubriky
Vláda

Nejhorší je srážka s mocným a bohatým blbcem

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Jenom situace může určit správnou cenu u práce a zboží, jakmile situace neurčuje cenu u zboží a práce tak následkem je ekonomická krize, podívejme se na ceny za bydlení, někde je bydlení levné a jinde je drahé, zde situace určuje ceny za bydlení. Logicky je zde otázka a když stanovení ceny u bydlení funguje, proč stanovení ceny u práce a zboží nefunguje? Ti co zde mají bohatství a moc se snaží násilně zasahovat do cen u zboží a práce, tak aby mohli být bohatí a mocní, díky parazitování na konzumním systému, ryba smrdí od pyšné a lakomé hlavy. Každá akce logicky vyvolá reakci, pokud slepý vede slepé, tak všichni brzo spadnou do jámy!

Zde je ukázka toho jak to dopadne, když je z profesionála udělán amatér.

K havárii polského letounu Tu-154M Lux blízko Smolenské letecké základny ve Smolenské oblasti nedaleko Smolenska u vsi Pečersk došlo 10. dubna 2010 v 10:41 moskevského času. Letoun přepravoval vysoké vojenské a politické představitele, kteří letěli z Varšavy do Ruska uctít památku obětí Katyňského masakru při příležitosti jeho 70. výročí. Havárii nikdo z osob na palubě nepřežil, zemřelo 96 osob (89 cestujících a 7 členů posádky), mimo jiné prezident Lech Kaczyński s manželkou Marií a prakticky celé nejvyšší velení polské armády náčelník generálního štábu a velitelé pozemních, leteckých, speciálních i námořních sil.

Piloti se pokoušeli přistát na Smolenskou leteckou základnu v husté mlze, viditelnost byla snížena na asi 500 metrů. Letoun sestoupil hluboko pod normální dráhu přiblížení, zasáhl stromy a narazil do země, dopadl v zalesněné oblasti jen kousek od ranveje.

Jak ruské, tak polské oficiální vyšetřování nenalezly žádné technické závady na letadle a dospěly k závěru, že posádka neprovedla přistání bezpečným způsobem v daných klimatických podmínkách a vybavení letiště.

P.S.
Podobných případů v minulosti naší hříšné kultury jsou miliony, nejhorší je srážka s mocným a bohatým blbcem!