Nejednotnost nám dělá ze života očistec

Společnost je založená na optimálním sjednocení, protože jenom tak může konzumní společnost optimálně logisticky a ekonomicky fungovat. Všichni musíme táhnout za jeden provaz jenom tak se budeme mít všichni dobře, ten kdo nebude táhnout s námi za jeden provaz, ten bude automaticky vyloučen z konzumní demokratické společnosti a poslán na Sibiř, do převýchovného tábora pro parazity.
S ekonomickými parazity nelze mít smilování, jak si to zde uděláme takové to i budeme mít, co si navaříme to si i sníme. Je třeba konečně pochopit to, že zájem GVKB společnosti je nad zájmem sobeckého člověka, ty jsi jako člověk jenom malá kapička vody a kulturní společnost to je veliké moře složené z velikého množství kapiček vody.
Je třeba zavést globálně optimální kontrolu a logistiku, chyby se nebudou už nikomu z lidí tolerovat, a chybný člověk automaticky skončí na Sibiři. Nebudou zde už v kancelářích sedět lidi, ale budou zde sedět jenom inteligentní GVKB roboti, práce bude pro lidi už jenom úkolová, a robot zkontroluje lidi, jak fyzicky pracují, a ten kdo nesplní v termínu kvalitu, ten skončí jistě na Sibiři.
Není to nelidská diktatura, je to otázka toho, že nejslabší článek, určuje pevnost řetězu, GVKB společnost nemůže být globální nemocnicí, ve které jsou samí nemocní a líní lidé, co se snaží na společnosti sobecky parazitovat, díky výhodám a jistotám, co si zde nezaslouží. Zdegenerovaných ubožáků je na světě už jako sraček, a tak se tyto sračky díky GVKB robotům spláchnou do hajzlu, běž se proto ještě dneska podívat na hřbitov, ať víš co tě bude jistě už brzo čekat.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu