Život je hra a smrt je konec hry, po smrti není poslední soud ani očistec nebo převtělení, každá hra má svoje pravidla a pokud je porušíme je za to trest, stroje bez inteligence fungují podle programu, a tak nemají strach z toho, že by ve hře prohráli. Se vznikem inteligence vzniká i život, inteligence je potřebná ke zvládnutí změn, to, co nezvládne změny je za to potrestáno problémy a smrtí. Dobrota k tomu, co je nám cizí je chybou, za kterou jsme potrestáni, egoista křičí ty jsi egoista, hříšník křičí ty jsi hříšník, vše je jenom snaha o to vyhrát jakýmkoli způsobem, peníze nám nesmrdí.

Vždy zde bylo rozdělení na vítěze a poražené nebo na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom v tom že jsme zde dočasně a když je majetek nahromaděn tak se dostane dědici. Mnoho lidí žije v začarovaném existenčním kruhu a věří na zázraky díky kterým se dostanou ze začarovaného existenčního kruhu, jiní už na zázraky nevěří, a tak utíkají z reality do iluzí, nebo konzumují alkoholické nápoje a kouří cigarety, malá skupina lidí v depresi spáchá sebevraždu.

Vychází mnoho knih a je mnoho stránek na internetu o tom, jak být v životě snadno a rychle úspěšným a stát se tak milionářem nebo celebritou, jenže vše zde má svůj osud, který je velmi obtížné změnit, měníme jenom povrch těla a duše, pod povrchem se nic nemění. Aby bylo lidem lépe tak je třeba zavést u všech lidí každoroční kontroly těla a duše, vadný genetický materiál se optimálně recykluje, nebudou zde pro nikoho výjimka a imunita, padni, komu padni, tím se eliminuje degenerace a přelidnění, nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace atd.

Nejde zde rozhodně o diskriminaci nebo genocidu, jde zde to, aby se neplýtvalo časem a penězi na jedince co jsou nepřizpůsobivými příživníky. Ostatně nic nového pod sluncem podívejme se do ekosystému zde se nesetkáte s protekcí pro jednice, co si to nezaslouží, chybu zde udělá každý jenom jednou. Současná civilizace je obrazně skleníkem, který lidi chrání před mnohým a následkem je přelidnění a degenerace.

Se vznikem daní se z lidí stali ubožáci, které snadno ovládají ti, co jsou nahoře, nadbytek pro ty, co jsou nahoře logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole, jakmile zde bude funkční umělá inteligence tak ona nahradí ty, co jsou nahoře, a tak každý člověk bude od narození do smrti jenom loutkou na dálkové ovládání s nulovou hodnotou, tím skončí; reklama, politika, náboženství, protekce, totality, dluhy, pandemie atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..