Nějak si ten orgasmus neumím představit můžete mě to vysvětlit?

Jsem v tom, co mám dělat? Počkáš devět měsíců a narodí se ti dítě, podívej se na zvířata ty nemají problém s tím mít děti. Ty jsi nějaká chytrá, a přitom jsi ještě nebyla nikdy těhotná. Vše je jednou poprvé proč se nepodíváte do archivu tam najdete informace o tom, jak vše funguje a jak se zachovat, když máte problémy. Ono jedna věc je se dívat do archivu na informace a programy a druhá věc je být pokusným materiálem, který má strach, jak to dopadne.

Ano vše se zde semlelo moc rychle, našla se bedna a v ní byli v hibernaci muži, zapnulo se ukončení hibernace a najednou byli na naší vesmírné lodi muži a ženský z toho měli šok, protože se narušili jejich svatý rituály, a ony byli najednou na dně, a některé i brali prášky na hlavu. Naším posláním je ale splnit úkoly, které jsou pro tuto expedici prioritní, muži nám brání ve splnění těchto úkolů.

Z tebe mluví jenom závist a žárlivost, protože jsi dosud neměla orgasmus s mužem, až na tebe dojde řada a prožiješ konečně orgasmus tak změníš názor. Nějak si ten orgasmus neumím představit můžete mě to vysvětlit? Je to, jako když máš zácpu a nejde to z tebe ven, sedíš dlouho na záchodě, a najednou se to dostane ven, a ty hnedka vypadáš šťastně. Ty jsi teda trdlo, tak to není, já to vnímám, jako když vařím dlouho sváteční jídlo, a když to ochutnám tak je to dokonalé chuťově.

Ty jsi taky trdlo, to prostě nejde k ničemu přirovnat, musíš to prožít, jinak to nejde, problém je v tom, že mužů je málo, a žen je zde mnoho. Už čekám měsíc a připadám si jako ubožák, který nemá nárok na orgasmus. Pokud by zde ta bedna s muži ve skladu nebyla tak by měl zde každý jiné starosti a byl by zde klid. Podle mě je to celé s těmi muži jenom experiment a náš problém je v tom, že máme strach, protože nemáme ověřené informace. Já bych chtěla být taky těhotná, to musí být něco jako zázrak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *