Každý člověk na světě je do něčeho blázen, a tak nikdo není normální, všichni jsou blázni jenom já jsem ředitel blázince. Jaký má smysl volba prezidenta, když na kandidátkách jsou blázni a k volbám jdou zase blázni, je to začarovaný kruh, který zde vznikl díky tomu, že jsme si cizí a blázen je ten kdo je nám cizí.

Zavírat blázny do blázince nebo vězení to může napadnout jenom blázny, podívejte se na internet a zjistíte to, že obsah internetu vytvořili blázni pro blázny, v okamžiku, kdy jsme se oblékli, protože jsme se za nahotu styděli se z nás stali blázni, a tak žijeme všichni v blázinci a vládnou nám blázni.

Kolik je na světě bláznů? Kolik je na světě lidí tolik je na světě bláznů, místo oslovení; soudruhu, pane, vole atd. bychom si měli oslovovat blázne, pandemie v nahotě odhalila to, že jsme všichni blázni, co nosí respirátory a nechají se testovat a očkovat, protože si myslí že je to tak správné, nacismus nám ukázal že může být mnohem hůř pokud se vlády ujmou blázni.

Neustále jsme nucení k tomu abychom drželi hubu a krok, protože bázni zde vytvořili centrální blázinec, ve kterém platí zákony, které sepsali blázni následkem je veliká konzumace; léků na hlavu, piva, cigaret, marihuany, pervitinu atd. Nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, blázni se eliminují v krematoriu, protože zde pro ně už nebude práce ani vysoká funkce. Nejsou blázni tak zde není blázinec o tom to je!

Nevěřte naivně na to, co jste si neověřili, prověřujete, než začnete důvěřovat, uvědomte si, že žijete v konzumním blázinci, kde nikdo není normální, podívej se do zrcadla a spatříš hříšného blázna. Nehledejte v blázinci normálního člověka, odejděte konečně z tohoto hříšného blázince tam, kde nejsou; daně, výhody, inflace, monopoly, kasty, ideologie, pokrytectví atd.

Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, vše se v konzumní civilizaci posralo v okamžiku, kdy vzniklo rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, jste donucení sloužit mnoha pánům a není zde ten, co by se zavděčil bláznům všem, dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, to je žebrota. Život je hra podle pravidel, v přírodním ráji pravidla hry určuje situace, v konzumním blázinci pravidla hry určuje pitomá organizace, která se jmenuje konzumní blázinec.

Miliony zbytečně mrtvých bláznů ve zbytečné válce, to je pro ty, co jsou nahoře, jenom nudná statistika, když ale stářím zemře v nemocnici celebrita, tak to je najednou tragédie, a státní smutek se v konzumním blázinci vyhlašuje. Pandemie v nahotě odhalila to, že v konzumním blázinci, jsou u moci jenom blázni, je třeba konečně začít globálně blázny nahrazovat za autonomní inteligentní roboty na akumulátory a umělou inteligenci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..