Nedostatek zubařů a nadbytek filosofů

Jsou pro lidi místa, kde se jim nebude dobře dařit, i když se budou mnoho snažit, bohužel statisticky takových míst je většina, míst kde se vám bude dobře dařit je velmi málo a tak je těžké se na takové místo dostat díky uzavřenému protekčnímu procesu. Lidově řečeno, dobytka je nadbytek, a plných koryt je nedostatek, jak se protlačit k plnému korytu, o tom jsou kariéristické závody mezi parazity. 
 
Proč je všude nedostatek zubařů a nadbytek filosofů, nad tím je se třeba zamyslet, lidi si hledají lehké zaměstnání bez problémů, o tom to je! Naše konzumní kultura je postavená na perfekcionismu, největším perfekcionistou v našich dějinách byl Ježíš Kristus, ve skutečnosti je ale Ježíš Kristus jenom literární postavou vytvořenou pro divadlo v Římě, je to takový první literární Superman. 
 
Když zde není originál tak si lidi vytvoří náhražku, proto zde jsou svaté sochy, které věřící lidi uctívají, proč vlastně potřebujeme svaté sochy nebo; kostely, synagogy, mešity, chrámy, atd. toužíme po zázraku kdy se pomodlíme, a tak se uzdravíme, nebo získáme dobré zaměstnání. Jenže jde jenom o podvod, tak to nefunguje, bůh není bankomat který vám vydá peníze po vložení debetní karty. 
 
Bůh je vědec perfekcionista co má mnoho vesmírů a ty pozoruje a získané informace vědecky publikuje. Zakopaný pes naší konzumní kultury je v perfekcionismu, známkování dětí ve škole jasně odhaluje náš perfekcionismus, jsme už jenom biologičtí roboti které dálkově ovládají centrální pravidla a existenční situace. Brzo dostaneme do hlavy inteligentní čipy a tím už nebudeme muset myslet na to jak se mít dobře, na myšlení zde bude umělá globální inteligence a lidi zde budou na to, aby jako stroje pracovali, a na nic si nestěžovali.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]