Přeskočit na obsah

Nedostatek peněz je vytvářen uměle

Mnoho lidí nemá práci a nechápou, jak je to možné že nemají práci? Práce není spojena jenom s civilizací, práci nalezneme i v přírodě a vesmíru, práce je výkon, který je možný díky příkonu, pokud zde není příkon není zde ani výkon, stroj vykonal práci, protože měl k dispozici zdroje. Naše civilizace se od svého vzniku trápí s nedostatkem zdrojů, díky kterým je možná práce, jsou zde zdroje vyčerpatelné a zdroje nevyčerpatelné.

Peníze se stali moderním zdrojem, díky kterému je možná práce, proč je zde nedostatek peněz, a tak je zde nedostatek práce? Nedostatek peněz je vytvářen uměle aby tak mohlo dojít k ekonomickému otroctví, ekonomické otroctví umožňuje rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nadbytek peněz pro ty, co jsou nahoře vytváří nedostatek peněz pro ty, co jsou dole, jde zde o přerozdělování peněz podle ekonomického programu.

Práce by měla přinášet užitek, jenže je zde i taková práce která užitek žádný nepřináší, nebo dokonce z nás dělá chudáky, jaký máme užitek z války, ve které se zabíjíme a ničíme ekonomické hodnoty, válka je práce, která škodí ekonomice a politice. Tak jako mezi sebou válčí národy a kultury, tak mezi sebou válčí i jedinci, a tak je zde mnoho zla které nám škodí.

Statisticky vše směřuje ke globalizaci a optimalizaci, z lidí se tak stanou loutky na dálkové ovládání, už si lidi nebudou hledat práci, ale dostanou práci přidělenou umělou inteligencí, ten, kdo nebude profesionálně pracovat ten nedostane přístup ke zboží a službám, a to bude znamenat konec jeho lidské existence.

Štítky: