Nechtějte změnit svět, nebo cizí lidi, chtějte změnit jenom sebe

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše se točí okolo priorit, prioritou je zde manipulace, dobrota je zde jenom žebrota, vše je zde násilně manipulováno pomocí nenávisti a lži, v centru vždy byla jenom nenávist a lež, u těch, co zde měli moc a bohatství, jde jenom o to vše oznámkovat, a potom to roztřídit podle oznámkování.

Podívejme se na elity, co přerozdělují peníze, přerozdělování je zde podle oznámkování, to, co dostane od elity dobré známky, to dostane i hodně peněz, a to co dostane špatné známky, to nedostane žádné peníze. Je třeba lidi naučit sebeznámkování, aby si řekli, tak dnešní den byl za tři, musím se zlepšit, jinak ze mě bude brzo bezdomovec, nechtějte změnit svět, nebo cizí lidi, chtějte změnit jenom sebe, podívejte se na sebe sebekriticky a objektivně se neustále známkujte, nemějte soucit, s vaší leností a hloupostí.

Vždy je zde možnost se zlepšit fyzicky a psychicky, z díla se pozná tvůrce, lidi dělají chyby, bylo a bude, proto se lidi musí naučit konečně trvalému objektivnímu sebeznámkování, sebenenávist je jedinou možností, jak se zlepšit ve sebeznámkování, s vlastní hloupostí a vlastními chybami, nelze mít nikdy a nikde smilování. Největším tvým nepřítelem je pyšné ego, je třeba ego porazit pomocí sebeznámkování, neboj se nastavit svému egu zrcadlo, aby poznalo to, že je to jenom egoistický zmetek, který nemá pro tebe žádnou hodnotu.

Při známkování je třeba vždy jít do hloubky, povrch se snaží vždy oklamat, aby se zakrylo to co je ošklivé pod povrchem, přiznej si konečně to, že jsi jenom blbá píča, nebo blbý čurák, neboj se být k sobě upřímný, na hrubý pytel se musí dávat jenom hrubé záplaty, nechtěj používat extrémy k cizím lidem, použij extrémy jenom k sobě, udělej si konečně ze života vojenské cvičiště, kde z tebe bude kapat krev, život je o tom být k sobě tvrdý, když budeš k sobě tvrdý, tak budeš tvrdý i ke svým nepřátelům, nejsi přeci skleníková květina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *