Nechovej se jako dobytek

Bohužel jsou mezi námi jedinci, co se chovají jako dobytek, jablko nepadne daleko od stromu, nejde o nový problém, a každá kultura tento problém řešila jinak, naše myšlení a chování vychází většinou ze situace, pokud se dostaneme do zlé situace tak jednáme zle. 
 
Podívejme se na zvířata, když jsou zvířata nasycená tak jsou hodná a když jsou hladová tak jsou zlá, není zde jenom nasycení těla je zde i nasycení psychiky, klasické heslo chléb a hry, nám odhaluje, že lidi už velmi dlouho vědí, že blbá nálada je následkem hladu, toužení je zdrojem soužení. 
 
Hlad po výhodách, může vést k psychickým nemocem, a řešením zde nejsou léky a drogy, co udělají z nemocných lidí ubožáky, proč je zde tak silné toužení po výhodách? Naše inteligence porovnává a bere jako nespravedlnost že někdo zde má výhody, které já nemám, lidem byl vymýván dezinformacemi mozek, že prý každý člověk zde má svůj osud, který už nejde změnit.
 
Je správné se smířit s tím, že budu po celý život jenom ubožákem. Samozřejmě je mnohé, které nemůžeme změnit, pokud se někdo narodí hlupákům, a hlupáci jej vychovají, je minimální naděje na to, že bude moudrý, když ale nelze uspět v jednom, je třeba hledat to, v čem je možné uspět, všeho zkus a dobrého se drž, většinou platí, že to co rychle nabudeš, to i rychle pozbudeš.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.