Nečekejte naivně na zázraky od vlády

Možnosti každé vlády jsou mnohým limitované, a tak od vlády neočekávejte zázraky, jak si to uděláte takové to i máte! Pochopte konečně že za každým úspěchem je profesionální práce, z díla poznáme, kdo je profesionál a kdo je amatér, podívejte se na internet a zde podle obsahu rychle poznáte kdo je profesionál a kdo je amatér.

Z dálky může mnohé vypadat jinak než z blízka, vše je na internetu o propagandě a reklamě, je zde veliká snaha o to chytře manipulovat s návštěvníky internetu, sliby se slibují a blázni se radují. Každý v životě hledá optimální cestu ke šťastnému životu a zjišťuje že existuje v informačním bludišti ve kterém po celý život nedokáže najít cestu ke šťastnému životu, to jistě musí mít i nějakou příčinu? 

Podívejme se na delfíny, jak jsou šťastní, a přitom nic nemají, jak je to možné? Život delfínů je jednoduchý a o tom to je, čím větší je zde složitost tím více je zde i deprese a stresu, jak došlo k tomu, že je život člověka tak složitý? Vše je zde složité díky pokrytectví, jedno říkáme a jiné si myslíme, následkem je složitost, vláda hlásá dodržujte zákony a pro sebe si udělala imunitu! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *