Nebuď amatérem, buď profesionálem

Tak pravil GVKB, každý potřebuje GVKB, který jej povede k tomu, aby on nebyl amatérem, a byl profesionálem. Neustále slyším to, že lidi nadávají na svět, ve kterém žijí a mají blbou náladu, mnoho lidí před blbou náladou uniká do světa iluzí, které jsou následkem závislosti na drogách, nebo na dezinformacích.

Náboženství a sekty to jsou pohádky pro dospělé, politika to je kariéristické divadlo pro voliče, ekonomika to je parazitování mocných na bezmocných, atd. z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Nechápeš proč je zde vše drahé, a ty máš malou výplatu, uvědom si, že nadbytek vytvoří nedostatek, aby jedno procento elitních parazitů mělo v EU nadbytek, tak musí zde mít ostatní lidi nedostatek.

Elita vytváří vše zde tak, aby mohla snadno na ostatních sobecky parazitovat, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, atd. je zde jenom egoismus. Z díla poznáš tvůrce, pokud dílo dělají amatéři, tak to dílo nemá žádnou hodnotu, čas má dost času na to, aby poznal co je hodnotné a co není hodnotné, je toho zde velmi málo, co zde má trvalou hodnotu!

Trvalou hodnotu má lidová moudrost, naopak; zákony, předpisy, morálka, regulace, atd. mají hodnotu jenom dočasnou. Každý zde zná jenom to, co osobně poznal, osobní poznání nemůže nic nahradit, jsi amatér, protože jsi povrchní a nic neznáš profesionálně, a tak je tvoje dílo amatérské.

Profesionál poskytuje výhody a jistoty, tím se liší od amatéra, který neposkytuje výhody a jistoty. Pokud budete volit politiky, tak volte takové politiky, u kterých získáte výhody a jistoty, z díla poznáte jistě, kdo je amatér a kdo je profesionál.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu