Neběhejte v začarovaném kruhu

IMG_4907

Když rozebírám starosti a problémy lidí tak zjišťují, že příčinou jejich problémů je to že běhají v začarovaném kruhu, takové běhání nemá žádný smysl a logiku. Lidi nemají totiž informace o tom, jakým směrem mají běžet, aby se měli dobře a neměli tak starosti a problémy. Zde se dostáváme k otázce, kde získat informace o tom, jakým směrem je správné běžet, aby se každý měl dobře. Všeho zkuste a dobrého se držte, každý jedinec je originál v originální situaci a tak logicky i potřebuje originální informace, všeobecné informace pro něj nemají žádnou hodnotu. 

Největším nebezpečím jsou pro vás celebrity a svaté autority, jim jde jenom o to z vás udělat hlupáky a mít z toho užitek. Z díla poznáte tvůrce, krásná slova jsou jenom past na naivní hlupáky. Největším problémem je to že sloužíte cizím lidem za peníze, takto se z vás stávají konzumní otroci, s příchodem peněz se stala práce pro lidi trestem a tak běhají v začarovaném kruhu vydělávání peněz a utrácení peněz, když je, majetek lakomcem nahromaděn získají jej dědici. Mnoho zaměstnanců je otestováno a vyhozeno ve zkušební době, se zaměstnanci se zachází jako s dobytkem, který nemá žádná práva.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.