Neběhejte jako pitomci v začarovaném kruhu

Šachy mě naučili analyzování složitých systémů a pokud bych měl najít největší současný lidský problém, tak je to běhání v začarovaném kruhu. Pokud běžíte v kruhu tak jenom plýtváte časem a energií, pokud je zde chyba tak ta chyba má jistě i svoji příčinu, proč většina lidí po celý život běží v začarovaném kruhu? Tou chybu je reklama, která z lidí udělala pitomce, co běhají v začarovaném kruhu a logicky z toho mají stres a deprese.

Naše výchova je založená na reklamě v rodině a škole, je nám reklamou přeprogramováno myšlení natolik, že se z nás stávají pitomci na baterky. Reklama nás klame, a tak se lidi rozdělují na ty co jsou dole a ty co jsou nahoře, rovnost je zde jenom ve smrti, pokud by lidi nemohli lhát a krást tak by naše kulturní civilizace rychle evolučně zanikla, protože dobrota je žebrota.

Podívejme se na elitu, která rozhoduje o nás bez nás, hříšná elita si zde mediálně hraje na svaté neomylné bohy, a tak se nesmí elita mediálně kritizovat, ale elita může kritizovat dělnickou třídu. Pro ty, co jsou dole nejsou peníze na veliké mzdy a pro ty co jsou nahoře jsou peníze na veliké mzdy, ti, co jsou nahoře svojí prací nevytvářejí žádné hodnoty, a tak parazitují na těch co jsou dole, pomocí egoistického přerozdělování společných peněz.

Co se stane, když zde nebude díky optimalizaci a automatizaci pro lidi práce a vysoké funkce? Zavede se globálně přídělový systém a zruší se peníze a soukromé vlastnictví, vše bude řídit globální umělá inteligence, najednou už nebudeme potřebovat; krále, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, ředitele, podnikatele, profesora, soudce, milionáře, celebritu atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *