Přeskočit na obsah

Naučte se kopírovat jen to co je dokonalé

Každý ubožák po celý život marně hledá optimální návod na to, jak být trvale šťastný díky tomu že dosáhne optimální seberealizace, je zde sice zdarma k dispozici velké množství populární teorie o tom, jak dosáhnout snadno a rychle seberealizace, ale v praxi tyto teorie bohužel nefungují! Naučte se kopírovat jen to co je dokonalé, je těžké a drahé něco nového vymyslet a vytvořit a je snadné a levné něco kopírovat, a tak je zde málo těch co umí něco hodnotného vytvořit a mnoho těch co umí jenom to co je hodnotné kopírovat.

Podívejme se na informace, jak se snadno kopírují a jakákoli snaha zabránit nelegálnímu kopírování hodnotných informací je naivní a marná, opakem hodnotných informací jsou informace, co nemají žádnou ekonomickou hodnotu a tyto informace nás všude systematicky otravují pomocí; výchovy v rodině, školství, umění, propagandy, reklamy atd. po celý život a dělají z nás ubohé pitomce. Základem je poznat u všeho to jakou to má objektivní hodnotu, a tak kopírovat jenom to co je dokonalé!

Podívejme se na naše populární svaté vzory, které kopírujeme a neuvědomujeme si to, že kopírujeme něco, co není evolučně dokonalé a tím jako pitomci chybujeme! Jenom z díla poznáme objektivní hodnotu tvůrce! Jaké je dílo populárních svatých vzorů? Dílem populárních svatých vzorů je to že nemáme optimální ekonomickou a politickou koncepci, a tak používáme antikoncepci, protože fungující rodinu, kde je pravda a láska, zde nahradil nefungující všemocný byrokratický stát, který chybně rozhoduje o nás bez nás, a tak z toho máme deprese, a to řešíme konzumací cigaret a piva. 

 

Štítky: