Násilí je zde díky nedostatku inteligence

S příchodem inteligence přišli i přišli; pohádky, pověry, mytologie, fetiše, sekty, náboženství, politika, propaganda, cenzura, deprese, stres, drogy atd. vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud chceme porozumět realitě ve které žijeme musíme začít od toho, že porozumíme inteligenci, protože okolo inteligence se zde vše točí od té doby, co člověk zde existuje. Inteligence je program, který pracuje samostatně a nepotřebuje dohled od člověka.

Podívejme se na dítě, které není samostatné, a tak potřebuje být pod dohledem dospělých, inteligence vzniká díky výchově a praxi, pokud je špatná výchova a špatná praxe tak je zde i špatná inteligence to je logické. Důležitá je i genetika, protože pokud je zde špatná genetika, tak zde už nepomůže dobrá výchova. Ukázkou problémů se špatnou genetikou jsou lidi z míst, kde rostou banány, zde díky teplému podnebí nedošlo k tomu, aby se genetika evolučně zdokonalila. 

Pokud bychom chtěli nahradit lidskou inteligenci za umělou inteligenci tak k tomu budeme potřebovat vyspělé počítače s velikým výkonem a malou cenou, je to jako s použitím počítače na hry, kdy potřebujeme drahé počítače. Je to celé o tom, co milujeme, a tak do toho investujeme, pokud milujeme války tak investujeme do zbraní, které používáme k válkám, komu není rady tomu není ani pomoci, tam kde není dostatek inteligence tam je nadbytek násilí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.