Násilí člověka k člověku je následkem nemocné společnosti

Existujeme v konzumní realitě založené na protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie má za následek příčiny a jejich následky, vše je zde naprogramovaný evoluční dočasný proces, a tak zde neustále z malého veliké vzniká a potom se to zase na malé rozpadá, každý živý systém je zde evolucí stvořen a nastaven k nějakému účelu. Kvalita je základem života, pokud dojde k tomu, že zde schází kvalita, tak se život dostává do problémů, které může vyřešit jenom kvalita. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno o tom je kvalita života, zaostalost a bída je tam, kde je špatná péče o každého člověka od narození do smrti, protože tam nemá člověk žádnou hodnotu pro nemocnou společnost.

Násilí člověka k člověku je následkem nemocné společnosti, co je příčinou toho že je lidská společnost všude těžce nemocná, a následkem je všude blbá nálada u lidí. Společnost je nemocná díky tomu, že je dobrá k pokryteckým příživníkům, co se odmítají optimálně přizpůsobit konzumní společnosti. Člověk je člověku peklem, protože se snaží o to být příživníkem, podle hesla z cizího krev neteče! Rodiče mého otce byli Židi, a tak skončili v nacistické plynové komoře, pokud by otec neutekl do Anglie s bratrem, tak by taky zemřel s bratrem v nacistické plynové komoře, jenom proto že byl Žid.

Nacismus v nahotě ukázal to, jak je naše konzumní společnost těžce nemocná, kdy jsme vraždili lidi po milionech a byla to pro nás jenom statistika. Pokud něco nejde vyřešit po dobrém, tak se to řeší automaticky po zlém, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, tak jim vyhovíme a robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za mzdu zde už pro lidi nikde nebude, a tak se lidi odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali protože je už společnost k ničemu nepotřebuje, člověk to byla testovací verze co se evoluci nepovedla a finální verzí bude tak GVKB autonomní inteligentní robot na akumulátory, běž se podívat dneska do krematoria, ať víš co tě bude díky pandemii brzo jistě čekat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *