Podívejme se objektivně na to, jaký je zde život čuráka a dojde nám, že takový život je na píču, to jistě musí mít i nějakou příčinu, tou příčinou je píča, život čuráka je závislý na tom že potřebuje píču, tak jako genetické tělo potřebuje potravu a lásku, aby mohlo existovat. Proč je tak velikým problémem to že čurák potřebuje píču?

Problémem jsou zde děti, děti mají za následek mnoho problémů, se kterými se nepočítalo, čím větší jsou dětí tím větší jsou s nimi i problémy. Jak evolučně došlo k tomu, že jsou děti pro nás tak velikým problémem? V okamžiku, kdy jsme se oblékli, protože jsme se začali stydět za nahotu tak se stali pro nás děti problémem, dokud jsme byli nazí a nestyděli za nahotu tak pro nás nebyli děti problémem.

Příčinou toho že se stydíme za nahotu je naše řeč, malé dítě, které nerozumí lidské řeči se za nahotu nestydí, zakázané ovoce v biblickém ráji, to byla naše řeč a díky řeči se z nás stali pitomci co dělají pitomosti po celý život, opice žijí v psychickém ráji, protože neumí mluvit, za schopnost toho že mluvíme mohou virulentní viry, které nás napadli díky chladnému počasí, na které jsme nebyli geneticky připravení.

Současná pandemie je zde díky tomu že jsme ztratili imunitu, a tak nás viry po milionech eliminují, je to podobné jako v minulosti kdy nás viry eliminovali ve velkém díky špíně, ve které jsme žili. Moderním virem je reklama, která z nás dělá pitomce, a tak zde jsou; konflikty, války, revoluce, krize, deprese, drogy atd.