Nákup počítače prosinec 2021

Počítač se stal běžnou součástí našeho života velmi populární se stali notebooky s operačním systémem Windows, protože jsou přenosné a mohou několik hodin fungovat i na akumulátory.

Notebooky lze rozdělit podle; ceny, velikosti, kvality, značky, operačního systému atd. životnost notebooků není veliká, protože při výrobě se dělá mnoho kompromisů, aby se dosáhlo malé ceny a malé velikosti.

O něco lépe na tom jsou počítače zabudované do monitorů, bohužel ceny zde jsou nesmyslně veliké, protože se nevyrábí v tak velikém množství jako notebooky.

Ideální volbou je klasický počítač zabudovaný do plechové skříně, tyto počítače si lze zakoupit sestavené nebo si je můžete z dílů sami sestavit. Za ideální možnost považuji si počítač nechat sestavit od prodejce dílů.

Sice na sestavení budete muset čekat týden, ale máte jistotu, že je počítač sestaven jenom z kvalitních a moderních součástek. Taky je zde i možnost si koupit malý počítač ve kterém jsou součástky které se používají v notebooku, tyto malé počítače většinou jdou i přišroubovat za monitor, a tak na stole nepřekážejí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *