Přeskočit na obsah

Naivní představy

Naše myšlení je ovlivněno propagandou a cenzurou natolik že máme o mnohém naivní představy, čas má dost času na to, aby nám ukázal, jaké jsme měli v minulosti naivní představy o mnohém, problémem je vždy lidské tělo, které není dokonalé a často si hraje na to, že je dokonalé. Abychom mohli evolučně postoupit dále budete muset opustit všichni lidské tělo a každý člověk bude jenom mozkem napojeným na virtuální realitu, tím už nebudeme moci mít naivní představy a nebudeme moci být hříšníky.

Vše bude mít pod kontrolou umělá globální GVKB inteligence, která zajistí kvalitu naší nové existence, ve které nám ten druhý už nebude peklem. Vše je o optimalizaci, tím že nikdo už nebude mít lidské tělo tak dojde k veliké optimalizaci díky které zmizí většina současných problémů, zájem evoluce je vždy nad zájmem jednice, už zde nebudou pandemie ani války, takto se reformuje od základů naše společnost a tím se změní i naše cíle ke kterým evolučně směřujeme. 

Vždy zde platí zlaté pravidlo, že zisk je možný jenom díky ztrátě, proč je naše tělo nutné obětovat v zájmu evoluce, nešlo by to udělat jinak? Pro mnoho lidí je jejich tělo bohem, kterému slouží po celý život a najednou by měli o tělo přijít a být jenom mozkem který existuje jenom ve virtuální realitě kde nejde být hříšníkem. Blahoslavený je ten, kdo se vzdá svého hříšného těla, jenom tak on dosáhne osvícení a stane se tak svatým. 

Štítky: