Nahradit vysokoškoláka za robota, je mnohem snadnější, než nahradit dělníka za robota

Kdy zvítězí pravda a láska? Aby mohla zvítězit konečně pravda a láska, tak se musí člověk nahradit za robota, člověk je tvoř hříšný, a nemá silnou vůli, pomocí které by se dokázal psychicky a fyzicky změnit k lepšímu. 
Když to nejde opravit, musí se to vyměnit, a tak lidi budou neskenování, a po naskenování budou jejich těla eliminované, místo lidí zde budou inteligentní roboti. Je třeba si konečně uvědomit to, že vše je zde jenom hologram, místo genetického hologramu zde bude hologram robota, vše je zde dočasně, pokud jsme vytvořili civilizaci plnou strojů a programů tak musíme i logicky vytvořit robota, který bude strojem a programem. 
Člověk do moderní digitální civilizace logicky nepatří, a zaměstnavatelé proto začínají přecházet na automatizaci a optimalizaci, snahy o to přesunout průmysl do míst s levnou pracovní silou, jsou posledním zoufalým pokusem korporací, jak vyřešit to že je ekonomika v krizi, díky drahé pracovní síle, v bohatých národech. 
 
Je to jako se zánikem náboženství v bohatých státech kdy bylo náboženství nahrazeno konzumní kulturou, nevěřte slibům politiků, že bude lépe, protože politici mají na to ekonomické programy, jak eliminovat lidské problémy. Jádrem všech problémů je zaostalý člověk, představme si to, že nastane transformace od spodu, ale začne o vrcholu mocenské pyramidy, najednou vysokoškoláci poznají, že na jejich místech sedí roboti a z vysokoškoláků se stane levná pracovní síla. 
Nahradit vysokoškoláka je mnohem snadnější než nahradit dělníka, práce vysokoškoláků je pro roboty ideální, budou sedět v kanceláři, kde na ně nebude pršet a kde budou mít k dispozici elektřinu a optický internet. 
Ve velikých kancelářských budovách budou logicky i servisy na roboty kde se roboti opraví a vyčistí, aby mohli nahradit; krále, šlechtice, milionáře, celebrity, ředitele, podnikatele, obchodníky, prezidenty, ministry, diplomaty, byrokraty, soudce, poslance, senátory, novináře, celebrity, profesory, atd. Genocida je v evolučním procesu naprosto běžná, na věčné časy zde jsou jenom základní pravidla, co se milion let nemění, vše ostatní je zde jenom dočasným experimentem evoluce.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]