Přeskočit na obsah

Nahota odhaluje naše egoistické pokrytectví

Bible začíná od Adama, který se styděl před Stvořitelem ráje za to, že je nahý, jakmile se Adam oblékl tak se octl v očistci, ráj a očistec je v naší hlavě a jakmile se naučíme lhát tak se ocitneme v psychickém očistci. Lež není vynález člověka, protože se lží se setkáme běžně i v přírodě, protože lež umožňuje snadné dosáhnutí úspěchu.

Nahota odhaluje naše egoistické pokrytectví, tělesná nahota odhaluje to, že jsme opice a duševní nahota odhaluje to, že jsme hříšníci, z hříšné opice nikdo svatého robota neudělá, o tom to je! Bylo zde mnoho snah o to proměnit násilím hříšné opice na svaté roboty ale všechny snahy se ukázali jako marné, protože vše má svoje limity, které nelze překročit a každé násilí je zde dočasnou evoluční chybou.

Není zde nikde na světě; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus atd. všude ja světě je byrokratický centralismus, založený na vybírání vysokých daní a přerozdělování vybraných peněz podle ideologického programu. Pravda o tom, jak se společné peníze přerozdělují je všude tajná, protože pokud by se lidi dozvěděli nahou pravdu, tak by nastala revoluce, nadbytek pro ty, co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole! 

Štítky: