Člověk je na této planetě jediný živý systém, který se stydí za nahotu, příčinou je to že lidi lžou a tím je zde i pokrytectví kdy si jedno myslíme a jiné říkáme, dopátrat se pravdy je často jako hledat dobře ukrytý zlatý poklad. Naše kultura je postavená na tom že se nechováme jako zvířata a chováme se jako roboti na dálkové ovládání.

Pokud se někdo odmítne chovat jako robot na dálkové ovládání, tak je za to tvrdě potrestán, těmi, co mají zde moc díky protekci, kterou si nezaslouží. V zrcadle spatříme každý den to, jak se měníme a jak skutečně vypadáme, proto se oblékáme a někdy i zahalujeme maskou svoji tvář, tak jako oblékáme tělo tak oblékáme i naše myšlení a konání, protože se z nás stali herci, co si hrají na to, co nejsou.

To že oblékneme do krásných šatů starou opici a dáme jí na hlavu zlatou královskou korunu, to je jenom pokrytecké divadlo, skutečným králem zde je zákon příčiny a následku, každý člověk je jenom loutkou ovládanou složitou neustále se měnící situací, ve které on zde existuje. Nahá lež nemá žádnou hodnotu, jakmile odhalíme to, že nás reklama klame od narození do smrti, tak pochopíme i to, že za každý náš dobrý skutek je zde spravedlivý trest, čiň parazitům dobře a oni se ti odmění tím, že na tobě budou dlouho parazitovat.