Politika mi připomíná profesionální sport, ve kterém místo sportovců jsou staří pitomci, co soutěží o to, kdo vymyslí větší pitomosti a zavede jí násilně do praxe, logicky následkem je; inflace, ekonomická krize, válka, pandemie, zaostalost, bída, deprese, drogy atd. ryba smrdí od politiky která je hlavou naší společnosti.

Na počátku zde byla víra v boha a když lidem konečně došlo že bůh je pitomá iluze, která z nich dělá pitomce, tak to vedlo ke vzniku politiky zde místo boha je propaganda a cenzura která dělá chytře z lidí zase pitomce. Podívejme se na IQ politiků, co zde jsou ve funkci; prezidenta, předsedy vlády, ministra, poslance, senátora atd.

Těžko donutíme lidi ve vysokých funkcích k tomu, aby se nechali otestovat na IQ a potom svoje IQ zveřejnili na internetu. To že politici mají většinou tituly neznamená to, že mají malé IQ, jak člověk stárne, tak se jeho IQ rychle snižuje.

Z díla poznáme tvůrce, dílem politiků je zaostalost a bída, je třeba všude na světě nahradit politiky za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou na světě politici tak zde nejsou problémy s ekonomikou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..