Nadbytek pro chytráky vytváří nedostatek pro hlupáky

Zabezpečeno před zloději! Příležitost stvořila zloděje, zloději zde existovali už před evolučním vznikem člověka, zloděj zloději zlodějem, o tom je život na této planetě, dobrota je zde žebrota, a kdo nekrade ve velkém, okrádá sebe a svoje bližní. Statistika zjistila to, že 32% hlupáků v EU živí 68% chytrých lidí, ubohá práce se stala trestem za to, že jsi hloupý, obrazně je zde pyramida, kde na vrcholu jsou chytří lidé a dole jsou hlupáci, logicky je dole blbá nálada, protože dole není naděje na to, že bude hlupákům líp. 


Politika se stala kariéristickými závody, ve kterých vyhrávají největší chytráci a odměnou jsou jim vysoké státní funkce, s vysokými platy za málo práce. Chytrým pokrytcům výhody a jistoty nesmrdí, následkem je v EU uzavřená společnost, ve které 1% chytrých lidí, parazituje na 99% hlupácích, každý kdo zde má sekretářku, patří k tomuto 1% pokryteckých chytráků. 
 
Nadbytek pro chytráky vytváří nedostatek pro hlupáky, vše je o prioritách, to co pro nás není prioritní, na to nemáme čas a peníze, ekonomickou prioritou je levně a rychle, následkem je automatizace a optimalizace, tím logicky vzniká nezaměstnanost, ubožáků je všude jako sraček, a tak se ubožáci splachují do hajzlu ekonomicky nebo ve válkách. 


Nebude to trvat dlouho a lidi se začnou skenovat pomocí dotazníků umístěných na internetu, a po naskenování se jejich genetická těla ekologicky optimálně eliminují, naskenované údaje se nahrají do čipové karty a tyto karty se potom nahrají do GVKB virtuální reality. Pokud dojde k poškození dat, u virtuálního subjektu, tak se data obnoví z GVKB čipové záložní karty, na obnovení dat bude stačit GVKB robotům jedna minuta, bude to, jako když ležíte na jednotce intenzivní péče, a čekáte na zázrak.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu